Новини

Польща змінює правила отримання робочих віз для українців
Як повідомляє «Польське радіо» з посиланням на видання «Rzeczpospolita», невдовзі Польща, відповідно до нової реформи уряду, змінить правила отримання робочої візи для працівників з України. Такі зміни будуть діяти з 1 січня 2018 року.
Безвіз для України
11 травня Рада Європейського Союзу без обговорення ухвалила безвізовий режим України з Євросоюзом. Це сталося на засіданні Ради з питань сільського господарства та рибальства.
По Європі без плати за роумінг
25 апреля Совет Европейского Союза утвердил последний нормативно-правовой документ, необходимый для введения бесплатного роуминга в Евросоюзе с 15 июня 2017 года. Как результат, не будет взиматься дополнительный тариф за мобильные телефонные разговоры, смс-сообщения и интернет внутри стран ЕС
У Києві відбулося XXVI засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі
11 квітня у Києві відбулося XXVI засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі під головуванням заступника голови Адміністрації президента України Костянтина Єлісєєва та державного секретаря - керівника канцелярії президента Польщі Кшиштофа Щерського. Про це повідомляється на офіційному сайті глави української держави.
Європарламент проголосував «ЗА» - безвізу для України бути!
6 квітня 2017 року, на пленарному засіданні у Страсбурзі, Європейський парламент проголосував за введення безвізового режиму для громадян України у країнах Євросоюзу. 521 євродепутат проголосував за прийняття такого рішення, 75 – проти, 36 - утрималися.
У 2016 році Польща не впустила близько 22 тисяч українців
На запит УНІА «Укрінформ» Польська прикордонна служба повідомила про те, що в 2016 році відмовлено у в`їзді в країну 22 тисячам 864 громадянам України. Це на 437 осіб більше, ніж у 2015 році (22 тисячі 427 осіб).
Укрзалізниця планує запустити нові маршрути до Польщі
Як повідомляє газета «Наш вибір», вже через якихось кілька місяців ПАТ «Укрзалізниця» разом із своїми польськими колегами планують запустити нові маршрути до Польщі.
Протести польських радикалів проти українських мігрантів
18 березня у Варшаві біля будівлі Ради Міністрів Польщі відбувся мітинг-протест проти засилля українських мігрантів.
Безвізовий режим і Україна
На прес-конференції 13 березня 2017 року Андрій Золотарьов, політолог, керівник Центру "Третій сектор", повідомив про те, що Європарламент вже прийняв рішення про візову лібералізацію для України.
Польща може запровадити квоти на трудових мігрантів з України
Польша уже готова внести изменения в закон «Об иностранцах» с целью облегчения трудоустройства украинцев в Польше, ведь польские предприниматели и работодатели уже давно жалуются властям на нехватку рабочих рук на рынке труда.
У 2016 році Польща видала українцям близько 1,3 мільйони віз
Як повідомляє УНІА «Укрінформ» з посиланням на Міністерство закордонних справ Польщі, у 2016 році польські консульські представництва в Україні видали українцям близько 1,3 мільйони віз, що на 27% перевищує результати 2015 року (близько 922 тисячі віз).
Чому українці їдуть працювати до Польщі
У травні 2016 року минуло 12 років від тоді, як Польща вступила до Європейського Союзу. Як результат - почалася масова трудова міграція поляків на Захід.