ВІДКРИТО
Покоївка / прибиральниця

Робота покоївкою / прибиральницею в Польщі

 • Статус - Відкрито
 • Країна - Польща
 • Зарплата - 13000-18000 грн/міс
 • Стать - Жінки
 • Вік - від 20 до 55
 • Досвід роботи - Без досвіду роботи
 • Обов'язки -
 • Умови проживання - Безкоштовне проживання
 • Робочий графік - 12-годинний робочий день
 • Бонуси - За понаднормову роботу
 • Інші умови - Віза
Отримати роботу

Одним з найбільш популярних варіантів працевлаштування для жінок є робота в Польщі покоївкою або прибиральницею. У зв'язку з великим відтоком польських громадян на заробітки до Західної Європи, місцеві компанії і готелі комплектують свій штат за рахунок приїжджих з країн СНД (України, Росії, Білорусі). Наші співвітчизники віддають перевагу роботі в Польщі завдяки територіальній близькості і легкості в оформленні робочої візи.


Робота для українців в Польщі в 2016 році стала набагато доступніше, ніж всього кілька років тому. Здобувачі звертаються в рекрутські компанії або прагнуть безпосередньо укласти договір з роботодавцем, хоча останнім здійснити набагато важче.


Варто пам'ятати, що робота для українців в Польщі може мати непередбачуваний характер. Так що, на всякий випадок, краще завжди мати надійне плече у вигляді агентства з працевлаштування, яке завжди зможе вам допомогти.
Наша компанія надає великий вибір вакансій в Польщі за робочими спеціальностями, в тому числі для роботи покоївки або прибиральницею, а також надає повний пакет послуг аж до виїзду і супроводу за кордоном.

 

Залишилися питання?

Докладний опис

Обов'язки та вимоги

 
Робота покоївки в Польщі не вимагає спеціальної освіти і користується стабільним попитом на ринку праці. Запити більшості наймачів обмежуються базовими вимогами: акуратність, відповідальність, доброзичливість. Робота покоївки / прибиральниці передбачає використання побутової техніки для збирання та побутової хімії. Отже, кандидат повинен мати добру фізичну підготовку і відмінне здоров'я.
 
В обов'язки покоївки або прибиральниці в Польщі входить якісне виконання роботи, підтримання, закріплених за ними приміщень в чистоті і порядку. Робота покоївки в Польщі передбачає знання правил і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої та протипожежного захисту, а також правильне використання миючих засобів, дотримання правил і порядку збирання. Знання іноземної мови дасть перевагу при працевлаштуванні.
 

Зарплата та умови праці

 
Робота покоївки в Польщі для українців дає гарантований соціальний пакет. Також, роботодавець пропонує безкоштовне проживання та 12-годинний робочий день.
Оплата праці покоївки / прибиральниці в Польщі залежить від складності роботи. У 2016 році зарплата покоївки / прибиральниці в Польщі становить від 13000 до 18000 грн/мес. + Бонуси за переробку. Відгуки про роботу покоївки або прибиральницею в Польщі досить позитивні. Їх ви можете знайти у нас на сайті, а також у соціальних мережах.